ارائه نظر X

بازدید کننده گرامي

براي بهتر شدن وبلاگ، افزايش کيفيت کار

نظر خود را بنويسيد

مدير وبلاگ

۞ به وبلاگ سان سيتي خوش آمدید- جهت تعيين وقت مي توانيد بعدازظهرها با شماره 8238075 تماس بگيريد۞

۩۞۩ ۩۞۩ اين وبلاگ متعلق به مدير بزرگترين سالن زيبايي شهر همدان است۩۞۩ ۩۞۩خورشيدشهر : بزرگترين سالن زيبايي شهر همدان
..براي رفتن به صفحه اول سايت اينجا را كليك كنيد..
همدان- اعتماديه- شهرك چمران(بالاتر از سنگ سفيد) - بلوار اعتماديه شرقي-عروس سرا و سالن زيبايي خورشيدشهر تلفن: 8238075 ..تماس با من - سوال از من..حديث

پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم : إنّ اللّه‏َ تعالى جميلٌ يُحِبُّ الجَمالَ ، ويُحِبُّ أنْ يَرى أثَرَ نِعمَتِهِ على عَبدِهِ ۞ خداوند متعال زيباست ، زيبايى را دوست دارد و دوست دارد اثر نعمت خود را در بنده‏اش ببيند.۞ كنز العمّال : 17166 منتخب ميزان الحكمة : 108سبكهاي مختلف آرايش ( ميكاپ) - گريم عروس - همراه با عكس

 

سبكهاي مختلف آرايش ( ميكاپ)  - گريم عروس

 

همراه با عكس

 

كپي برداري از مطالب وبلاگ فقط با ذكر منبع و قراردادن لينك وبلاگ بلامانع است

 

آرایش چهره نیز مانند سایر رشته های هنری دارای سبک های مختلف می باشد . قبل از هر  چیز توجه داشته باشید که ما در این مطلب در مورد سبک های آرایش صورت (Makeup) صحبت می کنیم و نه سبک های مدل مو.

 

 

در آرایش عروس ، مدل مو نیز از اهمیت خاصی برخوردار است و باید با سبک آرایش تناسب داشته باشد ، اما در این سری از مطالب ، تنها روی آرایش چهره تمرکز خواهم کرد.

  

 

ويژگی های آرایش عربی

 آرایش عربی بیش از هر چیز با تاکید ويژه آن روی چشم ها و لب شناخته می شود. چشمان جذاب و لب های دلفریب از مشخصات اصلی این نوع از میکاپ می باشد .چشمان جذاب در آرایش عربی باید با استفاده از رنگ های تیره در آن ها ایجاد شود .

 

 

ويژگی های آرايش چشم به سبک عربی

آرایش عربی بطور کلی دارای ویژگی های اصلی زير در آرایش چشم می باشد :

- تاکید روی آرایش چشم و پررنگ بودن آرایش آن ، در آرایش عربی سایه چشم ، خط چشم و مژه ها دارای آرایش کمرنگ و لایت نیستند.

 - استفاده از رنگ های تیره (مانند دودی ، قهوه ای  ، خاکستری) در سایه چشم به عنوان رنگ اصلی سایه

 - مژه های بلند که معمولا با استفاده از مژه مصنوعی ، فر مژه و ریمل ايجاد می شوند.

 

 - کشیده بودن آرایش چشم ، به گونه ای که سایه چشم به سمت بیرون و همچنین به سمت بالا کشیده می شود. مرز پایینی سایه نیز از امتداد خط مژه پایینی کشیده می شود و رو به بالا Fade می شود.

- در سایه چشم میکاپ عربی حداقل از دو رنگ استفاده می شود. یک رنگ تیره که معمولا یکی از رنگ های مشکی ، خاکستری تیره یا قهوه ای تیره می باشد و دیگر سایه متوسط که روشنتر است و معمولا تون آن نزدیک به سایه تیره رنگ است . سایه تیره تر از روی مژه ها تا چین پلک کشیده می شود  ، و با استفاده از سایه متوسط قسمت بالای پلک تا ابرو ها آرایش می شود.  آرايشگاه خورشيد شهر همدان. سایه ها در یکدیگر محو می شوند و بدین شکل جلوه می کند که سایه از داخل چشم به سمت بیرون و بالا روشن و محو می شود. محو شدن سایه ها باید به گونه ای انجام شود که مرز مشخصی بین سایه تیره و سایه متوسط وجود نداشته باشد.  سایه دوم (متوسط) ، رنگ غالب و اصلی سایه چشم در این آرایش می باشد و با استفاده از سایه تیره به چشم فرم داده می شود.

گاهی در سایه چشم از رنگ سومی نیز استفاده می شود که دارای تونی نزدیک به سایه های قبلی می باشد اما رنگ آن روشن است.(مثلا رنگ نقره ای) از این سایه برای هایلایت کردن و برجسته کردن استخوان زیر ابرو استفاده می شود.

 

- خط چشم در آرایش عربی روی هر دو قسمت بالا و پایین چشم به صورت پررنگ و تیره کشیده می شود.

 - چشم ها با استفاده از تکنیک های میکاپ و گریم ، درشت و کشیده و نافذ به نظر بیایند.

 

 

ويژگی های آرايش لب به سبک عربی

 در آرایش عربی برای لب معمولا از رژ لب و خط لب با رنگ های تیره و گرم ، مثل قرمز تیره قهوه ای ، جگری ، بنفش و بنفش مایل به قهوه ای استفاده می شود. لب ها در این سبک از آرایش به صورت پر و برجسته میکاپ می شوند.آرايشگاه سان سيتي همدان. در آرایش عربی لب ها به هیچ وجه نباید باریک باشند.

استفاده از رنگ هایی که تون قرمز آن ها زیاد است و به طور کلی استفاده از رنگ های جیغ ، در این سبک آرایش نتیجه چندان جالبی ایجاد نمی کند.

 

 

 

رنگ پوست در آرایش عربی

 در آرایش عربی ، معمول از تون رنگ کرم پودر گندمگون ، سبزه ، برنزه و بطور کلی رنگ گرم با مقداری تیرگی استفاده می شود.

 

 

 این سبک آرایش با رنگ پوست روشن و مخصوصا پوست سفید سازگاری ندارد و در این حالت جلوه نامناسبی پیدا می کند.

 

 

به علت آنکه رنگ کرم پودر و فون در آرایش نباید تفاوت زیادی با رنگ پوست داشته باشد ، بهتر است از این سبک آرايش برای افرادی که رنگ پوست خیلی روشن یا خیلی تیره دارند استفاده نشود.  آرايشگاه سان سيتي همدان. مگر آنکه قبل از آرایش ، رنگ پوست صورت ، گردن و سینه با استفاده از تکنیکهای دیگری مانند ایربراش (Air Brush) به تون سبزه ، گندمی یا برنزه تغییر پیدا کند. البته بهتر است اینکار چند روز قبل از انجام میکاپ انجام شود.

 

 

ويژگی های آرایش خلیجی - اماراتی :

آرایش خلیجی شباهت های بسیاری به آرایش عربی دارد . تون رنگ پوست و آرایش لب در آن مانند سبک عربی است. رنگ رژ لب در این نوع آرایش رنگ های متنوع تری دارد و بهتر است به تناسب رنگ سایه انتخاب شود .

 

آرایش عربی در  مورد میکاپ چشم با آرایش خلیجی تفاوت هایی دارد. در آرایش عربی برای رنگ سایه از تونهای تیره ، مانند مشکی ، خاکستری ، نقره ای و گاهی قهوه ای استفاده می شود اما در آرایش خلیجی ، از رنگ های روشن و متنوعی به عنوان رنگ غالب سایه استفاده می شود. آرايشگاه خورشيد شهر همدان. رنگ هایی مانند طلایی ، سبز ، آبی ، بژ و سایر رنگ ها .

 

همچنین برای ایجاد جلوه بیشتر در چشم ها از لنز برای تغییر رنگ چشم در سبک آرایش خلیجی استفاده می شود.

 

 

 

 

 

 

تفاوت دیگری که این دو نوع آرایش با یکدیگر دارند در نوع سایه هایی است که در چشم استفاده می شود .در آرایش عربی از سایه های تیره با رنگ های مات استفاده می شود ، در حالی که در سبک آرایش خلیجی ، از سایه های براق و گاهی نیز از اکلیل در سایه ها استفاده می شود.

 

 

 

یکی دیگر از مواردی که در برخی آرایش های خلیجی انجام می شود طراحی نقش هایی در قسمت بیرونی چشم می باشد.

 

 

ويژگی های آرایش به سبک اروپایی

گاهی سبک آرایش اروپایی با سبک آرایش لایت اشتباه گرفته می شود. در اصطلاح تخصصی ، آرایش یا میکاپ لایت به آرایشی گفته میشود که طرح ساده ای داشته باشد و نهایتا 3 رنگ مکمل و واضح در آرایش دیده بشود مثلا میکاپ خطی و برش دار یا حلقوی (مانند آنچه در آرایش های خلیجی و لبنانی وجود دارد ) در این دسته نیستند!

 

 

 

ولی آرایش اروپایی سبک خاصی است که مدل یا رنگ آن می تواند خیلی ساده یا خیلی فشن و خاص باشد و از رنگ های متضاد و تند و.. . در آن استفاده شود ، ولی  با میکاپ هایی که  این روزها در ایران معمول است تفاوت اساسی دارد.

 

 

 

در این میکاپ خط چشم بلند نیست و گاهی اوقات در آرایش اصلا از خط چشم استفاده نمی شود همچنین سایه چشم دارای حالت کات شده و خط دار نیست و  کاملا حالت محو شده داشته و محدوده مشخصی ندارند. يکی دیگر از ويژگی های این سبک آرايش کشیده نبودن سایه چشم است. آرايشگاه خورشيد شهر همدان. در این سبک بر خلاف سبک آرایش عربی که در آن سایه چشم کشیده است ، سایه به سرعت محو (Fade) می شود و در قسمت بیرونی چشم نیز معمولا از انتهای خط ابرو فراتر نمی رود و نکته اینکه در آن رژگونه خیلی محو استفاده می شود. در تصاویر زير می توانید نمونه ای از این نوع سایه را ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این سبک آرایش به این علت که حالت خاص و منحصر به فردی دارد ، می تواند برای آرایش عروس بکار رود و  حالت بسیار شیک و زیبايی ایجاد کند. ولی برای پوست های سبزه و چهره های شرقی و خانم هایی که علاقه به خط چشم و آرایش های تیره دارند باید از قبل در این مورد با آرایشگر خود مشورت کنند.

خورشيدشهر همدان آماده ارائه مشاوره رايگان به شما نوعروسان و خانمهاييست كه به زيبايي خود اهميت مي دهيد.

 

تماس با من کليك كنيد

 

 

[+] نوشته شده توسط سليماني در 8:1 | |


:: مطالب پيشين
یکم اسفندماه سالروز افتتاح سالن زیبایی خورشیدشهر
نرخنامه سال 1392
برندگان چهارمين دوره قرعه كشي اعضاء باشگاه خورشيدي ها
هايلايت تصويري
فر کردن مو
صاف كردن مو
دكلره >> رنگ
پایه و اساس کوتاهی
عكسهاي جديد سالن
برندگان سومين دوره قرعه كشي اعضاء باشگاه خورشيدي ها
عكس آرايش - عروس هندي (سري اول)
عكس آرایش خاص - ناز- زیبا (سري دوم)
مدل موی كوتاه - سری چهارم
همه چيز در مورد برنزه كردن
مدل موی كوتاه - سری سوم
مدل موی كوتاه - سری دوم
مدل موي نيمه بلند (سري اول)
مدل موی كوتاه - سری اول
مدل لباس عروس
عكس مدل لباس حنابندان
عكس مدل دسته گل عروس ( سري اول)
عكس مدل ماشين عروس ( سري دوم)
ژورنال مش، رنگ + هايلايتهاي فانتزي آرايشگاه خورشيدشهر همدان
ژورنال عروس – آرايش 2012 آرايشگاه خورشيدشهر همدان
خورشيدشهر (سان سيتي) در گوگل ارث
برندگان دومين دوره قرعه كشي اعضاء باشگاه حورشيدي ها
عكس مدل ماشين عروس ( سري اول)
عكس مدل مو- بلند ( سري اول)
عكس مدل آرايش سايه - چشم - ابرو (سري سوم)
عكس حنا - ظرف براي حنابندون (سري اول)